Oferta - AUTOTAD auto gaz Wałbrzych montaż sewis instalacji LPG

Przejdź do treści

Menu główne:

Instalacja gazowa jest skomplikowanym mechaniczno-elektronicznym. Indywidualny dobór komponentów do konkretnego modelu pojazdu pozwoli  zachować wysoki standard funkcjonowania, i satysfakcję z oszczędności bez żadnych kompromisów w komforcie i dynamice jazdy.
Aby uzyskać ten efekt niezbędny jest precyzyjny montaż wszystkich podzespołów oraz dokładna regulacja podczas próby drogowej. Przy instalacji nie ustalamy limitu czasowego dla montażu. Standardowo usługę realizujemy do dwóch dni roboczych, jednak w przypadku indywidualnych rozwiązań zakres prac zawsze jest ustalany z klientem. Zawsze dobieramy jak największy zbiornik gazu, aby całkowicie wykorzystać przestrzeń do tego przeznaczoną oraz maksymalnie zwiększyć zasięg na LPG. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące cen i podzespołów jakie należy zastosować w konkretnym modelu otrzymacie państwo telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient mógł powiedzieć, że swoje auto oddał w dobre ręce. Indywidualne podejście do montażu w każdym aucie stanowi dla nas wyzwanie, któremu zawsze staramy się sprostać. Precyzyjna zabudowa, dobór właściwych elementów i odpowiednia regulacja instalacji gazowej decydują o jej niezawodnym działaniu.

Zapraszamy również do naszej siedziby na niezobowiązującą rozmowę, na której przedstawimy wszelkie rozwiązania możliwe do zastosowania w Państwa samochodzie .
 
AUTOTAD Tadeusz Mierzwa Wałbrzych
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego